Laleye Değer, İstanbulluya Değer...

Lalezar Uygulaması Yayında...

Lale teknoloji ile buluştu. Siz de bu teknoloji ile tanışmak istiyorsanız lütfen ücretsiz mobil uygulamamızı indiriniz.

İstanbul Lale Vakfı´nın ücretsiz bir hizmeti olan Lalezar Mobil ile İstanbul´daki Lale türlerini inceleyebilir, beğendiğiniz türleri telefonunuza duvar kağıdı yapabilir, sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

iphone androidGet it on Google Play

Lale QR 

İstanbul Lale Festivali esnasında Lalelerin önlerinde göreceğiniz tanıtım künyelerinde bulunan kare kodları "Lalezar Mobil Uygulama" mız ile çektiğinizde ilgili Lale´nin ismi, fotoğrafları, teknik özellikleri ve Lale´ler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lale Kataloğu 

Lalezar Mobil Uygulaması içerisinde bulunan 350 farklı lale türü içerisinde istediğinizi inceleyebilir, detaylı fotoğraflarını görüntüleyebilir ayrıca seçtiğiniz laleye ilişkin detaylı bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz bu bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Lale Bahçeleri 

İstanbul Lale Festivali´nin gerçekleşmekte olduğu lokasyonları harita üzerinde görebilir, size en yakın festival alanını bulabilirsiniz.

Lale Duvar Kağıdı

Sizin için özel olarak hazırladığımız fotoğrafları cep telefonunuza duvar kağıdı olarak ekleyebilirsiniz.

Mobil Uygulama Kurulumu

Telefonunuza Lalezar Mobil uygulamasını yüklemek için aşağıdaki yöntemlerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

  1. Eğer bir Apple iPhone ürününe sahipseniz; App Store uygulamasını açıp arama bölümüne Lalezar yazın. Uygulama yükleme sayfası karşınıza gelecek.
  2. Eğer Android işletim sistemli bir ürüne sahipseniz; Google Play uygulamasını açıp arama bölümüne Lalezar yazın. Uygulama yükleme sayfası karşınıza gelecek.
  3. Telefonunuzun internet browser´ını açın ve http://lale.web.tr adresine girin. Sitemiz kullandığınız cihazı otomatik olarak tanıyıp gerekli yükleme sayfasına sizi yönlendirecek.
  4. Eğer telefonunuzda kurulu bir QR okuyucu programı varsa; lale künye tabelalarında veya broşürümüzde gördüğünüz QR kodu okuttuğunuzda sistemimiz kullandığınız cihazı otomatik olarak tanıyıp gerekli yükleme sayfasına sizi yönlendirecek.

Tebrikler. İşte uygulamamızı buldunuz. Sonrasında telefonunuza yüklemek için gerekli adımları takip etmeniz yeterli.

Beğendiğiniz lalelerin QR kodlarını uygulama ile çekerek detaylı bilgilere artık ulaşabilirsiniz.