Laleye Değer, İstanbulluya Değer...

Lalezar Mobil Uygulaması

Lale teknoloji ile buluştu. Siz de bu teknoloji ile tanışmak istiyorsanız lütfen ücretsiz mobil uygulamamızı indiriniz.

İstanbul Lale Vakfı'nın ücretsiz bir hizmeti olan Lalezar Mobil Uygulaması ile bütün lale türlerini inceleyebilir, laleler hakkında detaylı bilgi alabilir, beğenmiş olduğunuz lale temalı manzara resimlerini mobil cihazınıza duvar kağıdı yapabilir, İstanbul'da bulunan lale bahçeleri hakkında bilgi alabilir ve fotoğraflar çekerek sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.


iphone android
 

Lale Karekod

İstanbul Lale Festivali kapsamında, lale bahçelerinde bulunan lale tanıtım künyelerindeki kare kodları uygulama aracılığıyla okutabilir ve lale ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lale Kataloğu

Lalezar Mobil Uygulaması içerisinde bulunan yaklaşık 500 farklı lale türünü inceleyebilir, laleler hakkında detaylı bilgiler alabilir, lale fotoğraflarını görebilir ve laleleri sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Lale Bahçeleri

İstanbul Lale Festivali kapsamında, İstanbul'da lale dikimi gerçekleştirilen park, bahçe, meydan ve koruları harita üzerinde veya liste halinde görebilir, size en yakın lale dikim alanını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Lale Duvar Kağıdı

Uygulama içerisinde bulunan İstanbul ve Lale temalı 200'ü aşkın yüksek çözünürlüklü fotoğrafı inceleyebilir ve dilediğiniz fotoğrafı mobil cihazınıza duvar kağıdı olarak atayabilirsiniz.

Sosyal Medya Paylaşımı

Uygulama içerisinde bulunan lale türlerini, lale fotoğraflarını, duvar kağıtlarını ve Lalezar Mobil Uygulaması'nı mobil cihazınızda kurulu olan sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Kurulumu

Telefonunuza Lalezar Mobil uygulamasını yüklemek için aşağıdaki yöntemlerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

  1. Eğer bir Apple iPhone veya iPad ürününe sahipseniz; Apple Store uygulamasını açıp arama bölümüne "Lalezar" yazdığınızda uygulama yükleme sayfası karşınıza gelecektir. Sonraki aşamada yükleme yönergelerini takip edebilirsiniz.
  2. Eğer Android işletim sistemli bir cep telefonu veya tablete sahipseniz; Google Play uygulamasını açıp arama bölümüne "Lalezar" yazdığınızda uygulama yükleme sayfası karşınıza gelecektir. Sonraki aşamada yükleme yönergelerini takip edebilirsiniz.
  3. Telefonunuzun internet tarayıcısını açın ve www.lale.web.tr adresine girin. Sitemiz kullandığınız cihazı otomatik olarak tanıyıp gerekli yükleme sayfasına sizi yönlendirecektir.
  4. Eğer telefonunuzda kurulu bir Karekod (QR Code) okuyucu programı varsa; lale künye tabelalarında gördüğünüz karekodu okuttuğunuzda sistemimiz kullandığınız cihazı otomatik olarak tanıyıp gerekli yükleme sayfasına sizi yönlendirecektir.